Fixman LT, UAB yra oficialus vienos didžiausių Europos gamintojų Suomijos įmonės Lappset atstovas Baltijos šalyse. Lappset gamina kokybišką, skoningą ir ilgaamžę sporto ir gimnastikos įrangą vaikams bei žaidimų aikštelėms.

Vaikų žaidimų aikštelės sudaro esminę veiklos dalį ir nuo pat įsteigimo 2007 m. įgyvendinta dešimtys įvairių projektų, iš kurių ypač pažymėtina „Mežaparks“ aktyviojo poilsio miestelis Latvijoje, kuris yra vienas didžiausių ir labiausiai lankomų tokio tipo objektų Baltijoje.
Žaidimų aikštelė – tai kur kas daugiau nei čiuožykla, sūpynės ir smėlio dėžė, tai visavertė ir įvairiapusiška poilsio vieta visai šeimai. Mūsų žaidimų aikštelės kuriamos siekiant, kad vaikai jose praleistų kuo daugiau laiko, tuo pačiu metu turėdami galimybę žaisti, aktyviai judėti ir tobulinti nors vieną iš keturių pagrindinių vystymosi veiksnių – jėgą, aplinkos suvokimą, pusiausvyrą arba ritmo pojūtį. Visavertėje ir įdomioje žaidimų zonoje yra daugiafunkciniai žaidimų kompleksai, tinklų piramidės ir laipiojimo įranga, teminiai žaidimai, karuselės bei klasikiniai žaidimai – čiuožykla, spyruokliniai žaislai, sūpynės ir smėlio dėžės, kurie kartu sukuria tinkamą kūrybingo poilsio aplinką. Svarbu, kad visa įranga yra saugi, tvirta ir įvairi.

Fixman siūlo įvairių stilių ir funkcijų vaikų žaidimų įrangą:

  • Finno žaidimų aikštelės – tai iš šiaurinės pušies pagaminta klasikinė vertybė. Būdinga šilta mediena, elegantiškas dizainas ir skoninga spalvų paletė. Finno – tai plačiausia ir seniausia Lappset produktų grupė.
  • CLOXX žaidimų aikštelės – žaismingo dizaino Lappset produktų šeimos metalo serija paaugliams. Įranga pasižymi ypatingu tvirtumu, apsaugančiu nuo vandalų, todėl ją galima statyti ir nepalankiuose rajonuose. Naujas požiūris į žaidimų ir laipiojimo galimybes kiekviename kieme.
  • ABC žaidimų aikštelės – žaidimų produktų serija sukurta patiems mažiausiems (1-4 metų vaikams). Serija ypač pritaikyta ikimokyklinio ugdymo įstaigoms bei parkams ir poilsiavietėms, kur lankosi šeimos su mažais vaikais. Visa ši įranga yra žemesnė, tėvai tiesiog gali stebėti ant jos bežaidžiančius vaikus, be to, įranga funkcionaliai ir stilingai pritaikyta vos tik vaikščioti pradėjusiems mažyliams.
  • Tinklų piramidės, tinklų žaidimai – paprastas tinklas suteikia vaikams be galo daug žaidimų galimybių. Laipiojimas tinklais yra aktyvus fizinis užsiėmimas, suteikiantis galimybę vaikui laisvai išreikšti savo fantazijas. Be to, tinklų privalumas yra tai, kad vienu metu gali laipioti daug vaikų, o įrangos dizainas yra atviras, lengvas ir paprastas, todėl ji neužgožia aplinkos.
  • Interaktyviosios ir skaitmeninės žaidimų aikštelės – Naujausias Lappset iššūkis – elektroniniu būdu valdoma žaidimų aikštelė, kurioje sujungti kompiuterinių žaidimų galimybių užtikrinami aktyvūs žaidimai lauke ir patalpose.
  • Sportas senjorams – tai Lappset sukurta produktų grupė, skirta pagerinti senyvo amžiaus žmonių fizinę ir psichinę sveikatą. Gimnastikos kompleksai senjorams siūlomi kartu su specialiai parengtomis užsiėmimų instrukcijomis ir fizioterapeutų konsultacijomis. Senjorų gaminiais gali naudotis visų kartų vartotojai, jie puikiai tinka net mažiems vaikams.
  • Lappset Parkour – naujausias pasiūlymas jaunimui. Parkour atsirado Prancūzijoje aštuntajame dešimtmetyje kaip sportinio tipo veikla, kurios pagrindinis principas yra judėjimas, patekimas iš vienos vietos į kitą kiek įmanoma greičiau, lanksčiau ir efektyviau, žaidžiant miesto aplinkoje. Parkour užsiėmimams nereikia specialaus inventoriaus arba aprangos, tai galima daryti vilkint sportinę aprangą, sportbačius ir sportinius marškinėlius. Tai stilinga sporto šaka, skatinanti net tinginčius ir nemėgstančius daug judėti išbandyti savo jėgas, atliekant įvairius triukus.
  • Šiuolaikinėje miesto aplinkoje reikia atsižvelgti ir į suaugusiųjų patogumus, todėl Lappset sukūrė ypatingą seriją – parko ir sodo įranga, kuri apima platų pasiūlymų asortimentą: suoliukai, dviračių stovai, šiukšliadėžės, pavėsinės, dėžės gėlėms, sodo stalai, teritorijos atitvarai ir tvorelės, apsauginiai medžių ramsčiai ir kita įranga.

Siūlome ir patrauklias vaikų žaidimų aikštelės, kurios kuriamos pagal ypatingus klientų pageidavimus. Klientui pritaikytas dizainas yra Lappset paslauga, kuri padeda būtent Jūsų vaikų žaidimų aikštelę paversti unikalia ir nepakartojama. Galime pritaikyti ją prie aplinkos arba architektūros, keičiant spalvas, įrangos formą ir reljefą arba papildant juos specifiniais dizaino elementais. Teminiai žaidimų kompleksai – pilys, lėktuvai, kosminiai laivai arba laukiniai Vakarai – mes galime įgyvendinti kiekvieną jūsų fantaziją.

Siekiant, kad vaikų žaidimų aplinka būtų visiškai saugi, jai reikalingas ir atitinkamas pagrindas – smėlio arba guminė danga. Susisiekite su mumis ir mes suteiksime naudingų patarimų ir daugiau informacijos apie pagrindo įrengimo reikalavimus, sprendimus ir privalumus.

Fixman, bendradarbiaudama su partneriais, siūlo klientams visą paslaugų asortimentą – nuo vaikų žaidimų aikštelės dizaino sukūrimo, teritorijos planavimo iki įrangos montavimo, dangos parengimo ir teritorijos sutvarkymo.

„Mes nustojame žaisti, nes pasenstame.
Mes pasenstame, nes nustojame žaisti.“
/Dž. Bernardas Šo/

Gamintojai

Lappset yra pagrindinis ir didžiausias mūsų bendradarbiavimo partneris. Lappset siūlo kokybiškas žaidimų aikšteles, šios bendrovės produktų asortimentą sudaro tiek klasikinė medinė įranga, tiek ypatingai tvirtos metalinės konstrukcijos ir net kompiuterizuotos elektroninės žaidimų aikštelės. Lappset pasižymi medžiagų kokybe, gaminių ilgaamžiškumu ir inovaciniais dizaino bei funkcionalumo sprendimais.

Įmonė „Lappset group” įsteigta 1970 m. Suomijoje kaip vieno savininko individuali įmonė, šiuo metu tai jau viena žymiausių Europos žaidimų aikštelių gamintojų. Įmonės produkcija eksportuojama į daugiau kaip 40 pasaulio šalių, jos prekinis ženklas tarptautiniu mastu pripažintas vienu geriausiu savo segmente.

Visos Lappset gaminamos žaidimų aikštelės atitinka Europos saugos standartą EN 1176, produktai yra sertifikuoti TUV.

Oficialus puslapis

CreateScape yra Didžiosios Britanijos įmonė, gaminanti gumines dangas iš perdirbtų antrinių žaliavų, žymiausias gamintojo prekinis ženklas yra SoftBond dengiamas guminis mulčas. Susmulkintos gumos pluoštas panašus į medžio žievę, jis yra įvairių spalvų, ideali žaidimų aikštelių saugos danga. Ši medžiaga naudojama parkuose, vaikų žaidimų aikštelėse, kitose poilsio zonose ir net kaip takelių dekoratyvinės tekstūros danga. Įvairaus storio danga sertifikuota pagal EN1177 saugos standartą.

Oficialus puslapis

Kraiburg yra Vokietijos guminių gaminių gamintojas, kuris siūlo aukščiausios kokybės guminę dangą vaikų žaidimų aikštelėms ir sporto aikštelėms. Populiariausi Kraiburg gaminiai yra įvairių spalvų ir dydžių guminės plokštės, kurios naudojamos kaip atitinkama saugos danga. Kraiburg – tai vienas didžiausių ir žymiausių Europos guminės saugos dangos ir įvairių guminių žaidimų papildomų elementų gamintojų.

Oficialus puslapis

Yalp yra nedidelė Olandijos įmonė, kuri specializuojasi inovacinių ir šiuolaikinių žaidimų aikštelių elementų gamyboje. Yalp tikslas – sukurti įrangą, įkvepiančią kiekvieną mesti sau iššūkį ir aktyviai sportuoti gamtoje. Yalp yra patyrusi įmonė, kuri pati gaminius pradėjo gaminti 2006 m., planuodama sukurti visiškai naujo tipo interaktyvią įrangą, kuri patiktų šiuolaikiniams vaikams. Šiuo metu siūlomos interaktyvios žaidimų aikštelės, kuriose sujungti kompiuterinių žaidimų elementai ir linksmos fizinės pramogos gamtoje.

Oficialus puslapis

GSWeb yra Korėjos įmonė, gaminanti tvirtas tinklų konstrukcijas, laipiojimo tinklais įrangą ir piramides. GSWeb siūlo platų savo gaminių asortimentą, įmonė tiekia gaminius žymiausiems Europos gamintojams. Visos konstrukcijos ir virvės yra saugios vaikams, jos padengtos nailono (poliamido) danga, yra įvairiaspalvės, o jų saugą ir tvirtumą užtikrina virvėse esanti metalinė viela. Savo geometrinių konstrukcijų ir tamprių medžiagų dėka GSWeb produktai yra patrauklūs vaikams ir paįvairina bet kokią žaidimų zoną.

Oficialus puslapis

Percussion Play yra smulki Anglijos šeimos įmonė. Šiuo metu vienintelė Percussion Play veikla – muzikos instrumentų gamyba, šie instrumentai suteikia galimybę tiek pradedantiems, tiek muzikos profesionalams suvokti muziką neįprastai ir visiškai kitaip. Percussion Play lauko muzikos instrumentai platinami jau 30 pasaulio šalių.

Oficialus puslapis

Vudis yra smulki nauja Latvijos įmonė, gaminanti kompaktiškus medienos karkaso modulių namus. Tai idealus poilsio namelių sprendimas, tačiau juos galima naudoti ir kaip nedideles studijas, darbo patalpas, kioskus arba kavines. Vudis tikslas – siūlyti rinkoje aukštos kokybės produktus ir šiuolaikinius architektūros ir interjero sprendimus.

Oficialus puslapis

Eurotramp Trampoline yra mūsų bendradarbiavimo partneris, kuris siūlo įvairių formų ir dydžių lauke naudojamus batutus, kurie pasižymi aukšta kokybe ir tinka įvairiems dizaino sprendimams bei įvairioms žaidimų aikštelėse naudojamoms saugos dangoms.

Įmonė Eurotramp Trampoline yra vienas didžiausių pasaulyje batutų gamintojų, kurie siūlo batutus tiek profesinei veiklai (ekstremalių sporto šakų treniruotėms, Parkour treniruotėms ir kt.), tiek žaidimų aikštelėms, suteikiant įvairias galimybes kartu žaisti ir sportuoti.
Visi Eurotramp Trampoline gaminami batutai atitinka Europos saugos standartą EN 1176, produktai yra sertifikuoti TUV.

Oficialus puslapis

DecoMark yra Danijos įmonė, kurianti ir gaminanti termo plastiko ženklus takeliams, vaikų žaidimų aikštelėms, parkams ir įvairioms privačioms bei viešai naudojamoms aikštelėms.

Oficialus puslapis

„NORNA PLAYGROUNDS“ vizija yra kurti saugią ir natūralią vaikų žaidimų erdvę vaikams. Tai unikalūs Baltažiedžio vikmedžio (lot. Robinia) gaminiai, kurie yra itin ilgaamžiai, natūralūs ir gali būti pritaikyti visų poreikiams. Norna įrenginius siūlome tiems, kurie nori išlaikyti natūralų dizainą. Garantuojame, kad visi produktai pagaminti pagal vaikų žaidimų aikštelių saugos reikalavimus.

Oficialus puslapis