Dizainas ir projektavimas

Mūsų kūrybinga ir talentinga komanda specializuojasi žaidimų aikštelių kūrime. Mes planuojame, projektuojame ir sukuriame išskirtines poilsio zonas, kuriose kiekvienas ras ką veikti, nuo pačių mažiausių iki mūsų senolių. Iš kitų išsiskiriame ypatingu skandinavišku dizainu ir išskirtiniu aptarnavimu. Taip pat padedame suplanuoti biudžetą ir išsirinkti tinkamus produktus jūsų pasirinktai erdvei.

Mūsų patirtis, žinios ir siekis pristatyti naujoves nepaliks abejingų. Esame pasiruošę Jums sukurti išskirtinį projektą!

Montavimo darbai

Mūsų energinga ir kvalifikuota komanda teikia transportavimo ir montavimo darbus jūsų pasirinktiems produktams. Daugiau nei 10-ties metų patirtį industrijoje turinti komanda dirba pagal visus saugumo reikalavimus, atidžiai atlieka montavimo darbus pagal EN1176 ir EN1177 saugumo reikalavimus žaidimų aikštelių statybai. Taip pat atliekame žemės paruošimo darbus ir montuojame dangą (tiek natūralią, tiek dirbtinę).

Ilgai trunkantis pasitikėjimas jūsų nenuvils. Pažadame visada kokybiškai atliktą darbą!

Žaidimų aikštelių priežiūra

Žaidimų aikštelių priežiūra yra pats svarbiausias dalykas, kuris išlaiko ne tik nepriekaištingą įrenginių būklę ir ilgaamžiškumą, o ir užtikrina saugius vaikų žaidimus. Todėl, mes siūlome profesionalius įrenginių patikrinimus. Rekomenduojame, kad patikra būtų atlikta reguliariai ir atsakingai, todėl tikriname pagal šiuos kriterijus:

Atliekame kasdieninę kontrolę ir mėnesinius išsamius patikrinimus visose žaidimų aikštelėse. Visos pastabos surašomos į darbų žurnalą.

Tikriname ar įrenginiai neturi defektų, nenusidėvėję, yra saugūs naudoti ir atitinka EN1176 standartą. Prižiūrime ar kritimo smūgį atlaikanti danga neturi įplėšimų, natūrali danga neišsinešiojusi ir atitinka EN1177 standartą. Identifikuojame žalą, parengiame remonto planą ir jo išlaidas.

Atliekame visus reikalingus remonto darbus.