Senjorams patinka judėti

 

Senjorų sporto koncepcijos įranga ypač pritaikyta vyresnio amžiaus žmonėms, kurie rūpinasi savo sveikata. Lappset produktai įkvepia žmones būti gerai nusiteikusiais, gerinti savijautą, padeda jiems kasdien palaikyti optimalią fizinę ir emocinę būklę, tiek individualiai, tiek kolektyviai atliekant fizinius pratimus. Tai ypatinga lauko įranga, papildyta mokymų programa ir fizioterapeutų konsultacijomis. Ši gimnastikos įranga užtikrina nekenksmingą ir tolygų viso kūno fizioterapinį krūvį ir nekelia traumų rizikos.

Bet kurio amžiaus žmonėms pritaikytos treniruoklių aikštelės yra populiarios daugelyje Vakarų Europos šalių, pastaruoju metu sumontuota keletas šimtų tokių aikštelių įvairiuose Ispanijos, Danijos, Suomijos ir kitų šalių miestuose. Džiaugiamės, kad senjorų sporto koncepcijos projektų skaičius Latvijoje ir Estijoje vis didėja, tai įrodo, jog Baltijos šalių gyventojai su malonumu lankosi tokiose aikštelėse. Fixman nuolat organizuoja mokymus – treniruočių sesijas, kurias lanko besitreniruojantys pensininkai, kurie ragina prisijungti ir savo draugus net iš kitų miestų.

Lappset misija – siekti, kad vyresnio amžiaus žmonės daugiau laiko praleistų lauke ir gyventų aktyviai. Nors šie produktai skirti senjorų sportui, jie pritaikyti ir vaikų žaidimams. Taigi senjorų sporto įrangos aikštelės tampa trijų kartų susitikimų vieta – nuo kūdikių iki senelių.

Skaityti daugiau apie aktyvų senėjimą ir senjorų sportą

Video

Senjorų aikštelės
Lappset senjorų sporto įrangos pristatymo video
Senjorų gimnastika
Su Lappset įranga atliekamų pratimų apžvalga
Senjorų aikštelė Rygoje
Trumpa gimnastikos užsiėmimų Rygos Dauguvos promenados senjorų aikštelėje apžvalga
Interaktyvūs žaidimai senjorams
Suomijoje įgyvendintos senjorų poilsio zonos su interaktyviųjų žaidimų elementais apžvalga
Gimnastikos privalumai
Teigiamo Lappset senjorų sporto koncepcijos pratimų efekto video patvirtinimas