Saugos dangos

Vienas iš esminių žaidimų aikštelės saugos elementų – kritimus amortizuojanti danga. Kiekvienas klientas iš įvairių dirbtinių dangų pasiūlymo gali išsirinkti labiausiai patinkančią ir patraukliausią žaidimų aikštelės dangą. Mes bendradarbiaujame su keletu dangų gamintojų, kurių produkcija yra kokybiška ir saugi vaikams.

Guminės plokštės

Siūlome įvairių spalvų ir storio Vokietijos gamintojo Kraiburg gumines plokštes. Pasirenkant gumines plokštes būtina atsižvelgti į žaidimų įrangos aukštį ir atitinkamą plokščių storį. Aukščiausios kokybės plokštės yra ilgaamžės, neišblunka ir nesilanksto apkrovos vietose.

Gumos mulčas

Susmulkintos gumos pluoštas panašus į medžio žievę, jis yra įvairių spalvų, ideali žaidimų aikštelių saugos danga. Gumos mulčas suteikia galimybę įrengti aikštelę su dirbtine, lengvai prižiūrima, minkšta ir saugia danga, kuri atrodo kaip natūralus mulčas. Danga dengiama paprastai, priežiūros sąnaudos nedidelės, danga be siūlių, aikštelė tampa spalvinga.

Dirbtinė veja

Technoah šiuo metu rinkoje siūlo amortizuojančią plokščių dangą, virš kurios dengiama dirbtinė veja, tokiu būdu paįvairinant įprastą žaidimų aikštelių vaizdą. Mes šią dangą plačiai naudojame Parkour aikštelėse.