XXI a. žaidimų aikštelė

Naujausias šiuolaikinės įrangos asortimentas apima tiek grojančius ir dainuojančius žaidimų bokštelius, tiek interaktyviąsias žaidimų platformas, jungiančias kompiuterinių žaidimų elementus ir linksmus fizinio judėjimo kupinus žaidimus gamtoje. Vaikai, atlikdami vaikų žaidimų aikštelėje fizinius pratimus, gali varžytis net būdami skirtingose pasaulio dalyse. Naujoji interaktyviųjų žaidimų įranga sukurta šiuolaikinių technologijų pagrindu, vaikų žaidimų aikštelės yra „protingos“, sujungtos su kompiuteriu/ serveriu ir internetu. Tikslas – skatinti jaunimą daugiau laiko leisti gryname ore, išeiti iš TV ir kompiuterinių žaidimų aplinkos, pabūti šiuolaikinėje vaikų žaidimų aikštelių aplinkoje.

SUTU

Sutu siena – interaktyvi vaikų žaidimų aikštelės sistema su garso, šviesos diodų ir vibraciją fiksuojančiomis plokštėmis. Sutu pagrindas yra futbolas (arba visiems iš vaikystės gerai žinomi „minusai“ į sieną), kurį žaidžiant interaktyviosios plokštės su vibracijos jutikliais fiksuoja kamuolio judesius ir žaidimo rezultatus. Žaidžiant svarbu laikas, tikslumas ir greitis.  Grįžtamasis ryšys palaikomas šviesų ir garsų pagalba. Sutu galima žaisti individualiai ir komandomis. Sutu medžiagos yra apsaugotos nuo nepalankių oro sąlygų ir vandalizmo. Programinės įrangos dėka Sutu sistemą galima papildyti ir valdyti nuotoliniu būdu. Sutu sistema yra sujungta su 3G internetu, todėl vartotojai savo rezultatus gali registruoti internete.

SUTU žaidimų apžvalga

SONA

Sona – interaktyvi vaikų žaidimų aikštelės sistema su garsu ir judėjimu. Viršutinėje didelės arkos dalyje sumontuota judėjimą fiksuojanti kamera, kuri registruoja kiekvieno žaidėjo judesius ant specialiai įmontuotų grindų sistemos apačioje. Vaikų žaidimų aikštelėje galima žaisti įvairius judrius žaidimus su muzika ir šokiais. Centriniai žaidimo elementai yra muzika ir garsai. Įranga skirta naudoti viešose vaikų žaidimų aikštelėse, ji veikia bet kokiomis oro sąlygomis.

SONA žaidimų apžvalga

 

Video

SONA
Muzikinė arka SONA suteikia galimybę žaisti interaktyvius žaidimus judant ir pasirenkant įvarią šokių muziką.
SUTU
SUTU interaktyvi futbolo siena, kuri garsu, šviesomis bei vibracija praneš apie sėkmingą įvartį.
MEMO
MEMO atminties lavinimo interaktyvi vaikų žaidimų aikštelės sistema, šviesomis bei garsais kviečianti žaisti kartu.